Artykuły

Wielka widowania

Na przekór krytykom oraz opinii publicznej telenowele cenią sobie wielką popularnością. Pierwsze emitowana w polskiej telewizji telenowele posiadały wielką oglądalność. Sprawiło to, , że znacznie więcej telenowel stało się emitowane na polskich kanałach. Jest to efekt dobrego marketingu firm produkujących telenowele.

Większość to produkcje amerykańskiej wytwórni Telemundo, jaka od konkretnego czasu jest wyprzedza w rankingach poprzez znaną i przodującą od lat meksykańską Televisę. Na przekór pozorom będą to wyspecjalizowane przedsięwzięcia. Nie przypadkiem na poczet telenoweli wznoszone są wyjątkowe miasteczka. Udział w wielu scena bierze ogromna ilość statystów. Powoduje to, iż latynoskie seriale są na wysokim poziomie. Nagminnie kapitał przewyższa sporo milionów dolarów, w przeciwieństwie do polskich seriali, główni aktorzy zarabiają nawet sporo tysięcy dolarów za odcinek.

Tak kolosalne zaangażowanie zwraca się w momencie, gdy serial wkracza na ekrany telewizorów. Globalnie posiada on milionową oglądalność. Świadczy o tym także fakt, iż w „dalekiej” Rzeczpospolitej polskiej wiele telenowel jest jednymi z w ogromnej liczbie przypadków oglądanych programów. Najpopularniejsze telenowele częstokroć są w czołowej dziesięć, a pewne odcinki choćby na początkowym miejscu w rankingu oglądalność w stacji, która jego nadaje. Szefowie stacji telewizyjnych wiedzą, iż telenowele to pewność sporej oglądalności. Przeto cały czas pojawiają się nowe produkcje. Większość spośród seriali to realne hity nie wyłącznie w naszym kraju. Mamy szansę odezwać się, iż na przekór krytyce telenowele na dobre wpisały się w ramówki wielu TV.